Systemy zraszania

Nowoczesne systemy zraszania

Jeśli chodzi o systemy nawadniania trawników i ogrodów, najlepsze skojarzenia budzą chyba zraszacze. Wykorzystywane w wielu filmach i reklamach, przywodzą na myśl szczęśliwych ludzi i psy bawiące się na idealnie skoszonym, zielonym trawniku, piękne krople wody oświetlone przez promienie słońca i ogólną radość. Mało tego, jak się spojrzy na zraszacz pod odpowiednim kątem, można zobaczyć tęczę. Instalując nasze nowoczesne systemy zraszania, obrazek ten możesz przenieść do swojego ogrodu. Jedyne utrudnienie, jakie możesz ewentualnie napotkać, to… brak psa.

Zraszanie jest niezwykle ważnym elementem codziennej pielęgnacji trawników. Zapewnią nie tylko piękny i zdrowy wygląd trawy, ale też zadbają o dobry stan darni. Co więcej, nigdy nie powinno się podlewać trawnika strumieniem nierozproszonym, ponieważ można przez to uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego. Kontrolowane przez elektroniczne czujniki deszczu i sterowniki zraszacze trawnika dostarczą Twoim zielonym terenom optymalną ilość wody - i ani kropli więcej. Poza korzyściami ekonomicznymi, jest to również niezwykle korzystne dla zdrowia roślin. Za mała ilość wody grozi bowiem przesuszeniem i obumarciem trawnika, a zbyt duża spowoduje gnicie i rozprzestrzenianie się grzybów. Trawniki podlewane zraszaczami oferowanymi przez naszą firmę będą zaś zdrowe, piękne i soczyście zielone. Czego chcieć więcej?

Dodatkowo, z oferowanym przez naszą firmę systemem, zraszanie trawników będzie czystą przyjemnością. Zapewni właścicielowi oszczędność czasu, oszczędność wody (a co za tym idzie też oszczędność pieniędzy!), oraz umożliwi optymalną pielęgnację roślin i obszarów zielonych, dzięki precyzyjnemu zraszaniu dokładnie tam i dokładnie tak długo, jak sobie zażyczy. Proces instalacji nowego systemu podlewania również nie potrwa długo! Wystarczy złożyć zamówienie, a my po uprzedniej dokładnej inwentaryzacji działki lub wizji lokalnej w naszym specjalistycznym oprogramowaniu stworzymy indywidualnie dopasowany do klienta projekt, za którego montowanie weźmiemy się wkrótce po uzyskaniu akceptacji klienta! Niedługo po tym zraszanie ogrodu można będzie rozpocząć, ciesząc się nie tylko z efektywności i niezawodności naszego systemu, ale też walorów estetycznych samego zraszania.

Co również jest niezwykle ważne, nasze systemy są najwyższej jakości, łatwe w obsłudze i przyjazne środowisku. Dzięki temu charakteryzują się trwałością i zaawansowaną technologią, ale także są łatwe w utrzymaniu.

Zraszacz rotacyjny Rain Bird 3504

Zraszacz rotacyjny Rain Bird 3504

Zraszacz rotacyjny Rain Bird 3504

Zraszacz rotacyjny Rain Bird 3504

Projekt i wykonanie: Iguana Studio