Systemy nawadniania trawników

Systemy nawadniania trawników

Dla każdego posiadacza ogrodu z całą pewnością niezwykle ważne jest odpowiednie dbanie o rośliny. Niezależnie od tego, czy jest to niewielki trawnik, czy też ogromna zielona przestrzeń, chcemy, żeby była zadbana i zawsze wyglądała możliwie najlepiej. Tak jak ubranie może reprezentować i wpływać na pierwsze wrażenie, jakie wywiera człowiek, ogród jest jednym z czynników składających się na pierwsze wrażenie, jakie zrobi posiadłość. Chcąc wywrzeć jak najlepsze pierwsze wrażenie, należy zadbać o odpowiednie systemy nawadniania. Dzięki temu zadbamy o to, by nasze rośliny były zawsze zdrowe i zielone, a co za tym idzie - piękne.

Wśród tak wielu różnorodnych ofert ogrodowych systemów nawodnień dostępnych na rynku, dobrze zrobiony system nawadniania metodą kropelkową wyróżnia się niezwykłą skutecznością. Decydując się na taką metodę pielęgnacji swoich terenów zielonych, szybko da się zaobserwować efekty. Woda jest dostarczana w odpowiedniej ilości, dokładnie tam, gdzie się tego potrzebuje. Dodatkowym atutem jest wynikająca z tego oszczędność, jako że ani kropla wody się nie zmarnuje, tylko zostanie wykorzystana, wpływając na doskonały, zdrowy wygląd roślin. Stosując nasze systemy nawodnień, możesz zaoszczędzić aż do 40% wody! Jest to nie tylko ogromna dbałość o ekologię z Twojej strony, ale oszczędzisz również sporo pieniędzy, które możesz wydać… chociażby na więcej roślin. Same plusy!

Montowanie przez nas systemu nawadniania metodą kropelkową będzie szybkie, proste i nieinwazyjne. Dzięki temu, że używamy małej koparki łańcuchowej TR 50, możemy pracować nawet w zagospodarowanych już ogrodach - bez większej szkody dla jego wyglądu! Wykopiemy w przedstawionych wcześniej klientowi na projekcie miejscach 10 centymetrowe rowki o głębokości od 10 do 50 centymetrów, w których następnie umieścimy linie kroplujące. Wkrótce później już będziemy podłączać wodę i testować szczelność. Wtedy już zostanie tylko zamontowanie czujnika deszczu… no i porządki.

Oferowane przez nas systemy nawodnień charakteryzują się trwałością, niezawodnością i zaawansowaną technologią. Ich budowę opieramy na produktach znanych, światowych marek - Rain Bird oraz Hunter. Dzięki temu również zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość wykonania. Co więcej, do każdego ogrodu podchodzimy indywidualnie - z sercem i wielką starannością. Każdy projekt poprzedza dokładna inwentaryzacja działki lub wizja lokalna, podczas której określone jest źródło wody oraz jej parametry - wydajność oraz ciśnienie statyczne. Dzięki temu każdy z naszych systemów dostosowany jest indywidualnie do potrzeb klienta i jego ogrodu.

Zadbamy o kondycję Waszych roślin poprzez odpowiednie ich nawodnienie.

Projekt i wykonanie: Iguana Studio