Automatyczne podlewanie

Automatyczne podlewanie trawnika

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach wszyscy są strasznie zajęci. Praca, dom, rodzina, jak również wiele innych obowiązków i przyjemności zajmują nasze myśli przez całą dobę. Mając tyle ważnych spraw na głowie, czasami trudno jest pamiętać, jak istotne jest odpowiednie nawodnienie trawnika. A po co dokładać sobie obowiązków, kiedy można odjąć? Dlatego mamy w swojej ofercie coś, co znacznie ułatwi życie każdego zajętego posiadacza ogrodu - automatyczne systemy podlewania trawników.

Podlewanie trawnika jest jedną z podstawowych czynności, dzięki którym możliwe będzie uzyskanie pięknego i zadbanego terenu. Chociaż pozornie nie ma w tym nic trudnego, jest jednak wiele drobnych szczegółów, o których trzeba myśleć i pamiętać. Dzięki zamontowaniu naszego automatycznego systemu podlewania trawnika, wszystkie te zmartwienia mogą odejść w zapomnienie, właściciel ogrodu zaś może poświęcić więcej czasu na… chociażby czerpanie radości z widoku pięknego, zadbanego trawnika. Zamontowany przez nas elektroniczny sterownik o wszystko zadba.

Dodatkowym atutem automatycznego systemu podlewania trawnika jest jego oszczędność - zarówno czasu, jak i pieniędzy (można oszczędzić aż do 40% kosztów za wodę!). Zużywając tylko tyle wody, ile potrzeba, zadba również o zdrowie roślin - nie będą one ani wysuszone, co by prowadziło do ich obumarcia, ani podlewane zbyt często, przez co mogłyby zacząć gnić. Otrzymując optymalną dawkę wody będą w swoim najlepszym stanie!

Dzięki temu, że projektowanie naszych indywidualnie dopasowanych do ogrodu klienta systemów nawadniania opieramy na specjalistycznym oprogramowaniu, nie tylko skracamy znacznie czas wykonywania usługi, ale też każdy element jest wyjątkowo precyzyjnie dobrany i dopasowany do zamówienia. Dodatkowo każdy z naszych projektów poparty jest wieloletnim doświadczeniem w branży oraz kierunkowym wykształceniem zespołu. Tak więc klient w krótkim czasie po złożeniu oferty otrzyma od nas przygotowany projekt, a po jego zaakceptowaniu, dzięki naszym specjalistycznym sprzętom, również zamontowanie systemu nie potrwa długo. Co więcej, pielęgnacja samego systemu nie jest trudna, a jedyne, o czym trzeba pamiętać, to przygotowanie go na zimę. Dla naszych klientów oferujemy tę usługę za darmo - przez cały pierwszy rok po zamontowaniu systemu!

Budowę naszych automatycznych systemów podlewania trawnika opieramy na profesjonalnych produktach znanych marek Rain Bird oraz Hunter. Dzięki temu również naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość wykonania - zamontowane przez nas systemy podlewania są niezwykle trwałe i wyróżniają się niezawodnością i zaawansowaną technologią. Co za tym idzie, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Zraszacz Rain Bird 1804 + dysza statyczna 8-VAN

Zraszacz Rain Bird 1804 + dysza statyczna 8-VAN

Zraszacz Rain Bird 1804 + dysza rotacyjna MP2000 firmy Hunter

Zraszacz Rain Bird 1804 + dysza rotacyjna MP2000 firmy Hunter

Projekt i wykonanie: Iguana Studio